Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
Od: 08.2004
Offline
#
2752
26.10.2009, 18:45
Tasio, a czego Ci będzie żal? Wzajemnego wyzywania przez 90 minut? Smarkaczy goniących się po osiedlach? Bo te cztery punkty, które z nimi co sezon zaliczamy z każda inną drużyną ich pokroju (Piast, Wodzisław, Arka) też zaliczymy.
WISŁA ZAWSZE PANY
swój chłop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swój chłop
Znajdź inne posty napisane przez swój chłop