Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2752
Stary 26.10.2009, 18:45
Tasio, a czego Ci będzie żal? Wzajemnego wyzywania przez 90 minut? Smarkaczy goniących się po osiedlach? Bo te cztery punkty, które z nimi co sezon zaliczamy z każda inną drużyną ich pokroju (Piast, Wodzisław, Arka) też zaliczymy.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując