Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kokrys
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: R3J
Offline
#
1951
26.10.2009, 17:38
Nie orientuje się ktoś czy będzie retransmisja? Bo mam na 15 do roboty i sobie nie obejrzę całego meczu
kokrys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kokrys
Znajdź inne posty napisane przez kokrys