Panie Darku trzeba jednak zaznaczyć że na 30 mln się się nie skończy i lepiej już teraz mówić o kwocie przynajmniej 2 krotnie większej ( niekórzy piszą o 80 mln) ponieważ jakby Rada przyznała 30 mln a za 2-3 miesiące wyjdzie sprawa kolejnych funduszy to będzie powtorka z rozrywki.
Zmiana projektu fundamentów, dachu trybuny wschodniej, obniżenie murawy, podgrzewanie płyty, boksy dla drużyn gosci i gospodarzy, przyłącza do trybun, wykończenie trybuny północnej z bramkami wejściowymi, drogi dojścia,uporządkowanie terenu, system nagłasniający,internetowy, telebim - o tylu rzeczach wiadomo że nie zostały uwzglednione w przetargach
Merytoryczność listu pasiastego jest tradycyjna, nawet szkoda komentować Chcieliby 100% poparcia swoich inicjatyw w Radzie a głos w obronie Wisły jest dla nich obrazą , ehhh....
i jeszcze milicyjna przeszłość..

oni się z tego nigdy nie wyleczą