Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5298
Stary 26.10.2009, 14:51
Panie Darku trzeba jednak zaznaczyć że na 30 mln się się nie skończy i lepiej już teraz mówić o kwocie przynajmniej 2 krotnie większej ( niekórzy piszą o 80 mln) ponieważ jakby Rada przyznała 30 mln a za 2-3 miesiące wyjdzie sprawa kolejnych funduszy to będzie powtorka z rozrywki.
Zmiana projektu fundamentów, dachu trybuny wschodniej, obniżenie murawy, podgrzewanie płyty, boksy dla drużyn gosci i gospodarzy, przyłącza do trybun, wykończenie trybuny północnej z bramkami wejściowymi, drogi dojścia,uporządkowanie terenu, system nagłasniający,internetowy, telebim - o tylu rzeczach wiadomo że nie zostały uwzglednione w przetargach

Merytoryczność listu pasiastego jest tradycyjna, nawet szkoda komentować Chcieliby 100% poparcia swoich inicjatyw w Radzie a głos w obronie Wisły jest dla nich obrazą , ehhh....
i jeszcze milicyjna przeszłość.. oni się z tego nigdy nie wyleczą
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 26.10.2009 o godz. 22:17.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując