Wasiu napisał(a):

|
Korona, tak jak i my we wtorek o 12 gra w PP. Jadą bliżej - bo do Ząbek, ale przeciwnik napewno silniejszy. Mam nadzieję, że sie porządnie tam nabiegają, może jakas dogrywka się szykuje. Musimy zagrac lepiej niz wczoraj i zgarnac pewne 3 punkty, zwlaszcza, ze Scyzory w meczu z nami graja bez 3 wykartkowanych zawodnikow.
|
A nie o 13 tak jak my? Napewno dobrze by było aby była dokrywka i nawet karne. Ja jednak uważam, że należałoby się zatrzymać w Świętokrzyskim już po meczu nawet w Sandomierzu