kot napisał(a):

|
To nie jest kilkanaście milionów. To jest odebranie nam a w konsekwencji zaprzepaszczenie i zmarnowanie ponad 30 milionów zł ( 8 mil euro dotacji unijnej na TS Wisła), podczas gdy brakuje tylko 25 milionów zł aby halę wybudować. Jak myślisz, czy w tym roku rozpoczną Czyżyny za 200 milionów zł, aby dotacja nam zabrana, nie przepadła ? W życiu chińczyka nie, bo nawet projektu Czyżyn jeszcze nawet nie ma. To są kłamstwa i wyborcze obiecanki. Nie mam nic przeciwko Czyżynom, ale za nim one powstaną za tak dużą kasę, to za te 10 % tej kwoty, Wisła za rok już miałaby nowoczesną halę na 5 tys miejsc, tak jak Cracovia ma mieć w okolicach 2012 roku halę na 2, 6 tys miejsc, na co Radni wydali już wstępną zgodę w projekcie " Stadion MKS Cracovia" i zabezpieczyli go finansowo aż do 2012 roku, całkowicie z środków miejskich, bez unijnych dotacji.
|
To byla tylko ironia z mojej strony.
Zachcecam wszystkich do pisania maili i pytania o hale.Nie moze byc tak ze radni odpuszczaja dofinansowanie na 30mln na hale a potem gdy podobna kwote trzeba przyznac na stadion to robi sie z tego takie halo!
Wczesniej ktos napisam ze hala na Cracovii ma kosztowac 80mln zlotych, a ta hala bedzie 2razy mniejsza od naszej, juz pomijam sam fakt tego ze pasy nie maja zadnej druzyny w ekstraklasie ktora na tej hali mogla by grac