Przypominam, że nie jest to temat polityczny i że swoich sympatii/antypatii politycznych tu nie prezentujemy.
Temat jest o budowie stadionu i tylko, w takim kontekście proszę pisać posty. Jeśli macie coś do radnego, co dotyczy budowy stadionu bardzo proszę, wszystko ponad to będzie odpowiednio nagradzane 
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 26.10.2009 o godz. 11:38.
|