Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5287
Stary 26.10.2009, 11:36
Przypominam, że nie jest to temat polityczny i że swoich sympatii/antypatii politycznych tu nie prezentujemy.

Temat jest o budowie stadionu i tylko, w takim kontekście proszę pisać posty. Jeśli macie coś do radnego, co dotyczy budowy stadionu bardzo proszę, wszystko ponad to będzie odpowiednio nagradzane
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 26.10.2009 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując