Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11991
Stary 26.10.2009, 11:21
jak zrobic przekierowanie aby nowa domena odnosila mnie do plikow na serwerze zewnetrznym, ale zeby w pasku nie widniala po kazdym przejsciu w podkatalogi sztywna nazwa domeny? na przykladzie tego forum www.nlimit.eu
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.10.2009 o godz. 11:25.
Odpowiedz cytując