Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
11991
26.10.2009, 11:21
jak zrobic przekierowanie aby nowa domena odnosila mnie do plikow na serwerze zewnetrznym, ale zeby w pasku nie widniala po kazdym przejsciu w podkatalogi sztywna nazwa domeny? na przykladzie tego forum
www.nlimit.eu
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.10.2009 o godz. 11:25.
Genio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Genio
Znajdź inne posty napisane przez Genio