Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1063
Stary 26.10.2009, 10:31
Bytovia II Bytów - Wisła Kraków
Skład : Cebanu - Alvarez,Jop,Marcelo,Diaz - Łobodziński,Cantoro,Jirsak,Kirm - Małecki,Ćwielong
Zmiany : Leszczak,Garguła,Janik
Wynik : 0:5
Bramki : Jirsak,Kirm,Małecki x2,Leszczak
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 26.10.2009 o godz. 13:35.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!