Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2739
Stary 26.10.2009, 09:14
studio2 napisał(a):Wyświetl post
Sędzia?


Flamengista, jeśli ten "faul" i faul na Małeckim to takie same przypadki to gratuluje humoru

Nie uznanej bramki nie ma co rozpaczać, nasi piłkarze znów zagrali jak cipki nie potrafiąc dobrze do kolegów podać, a pseudo trener Pan Cipek vel Zieliński powinien już dawno opuścić nasz klub. Im dłużej będzie on naszym trenerem tym wasza przewaga będzie rosła.

Kapitan ostatni opuszcza tonący okręt



Odpowiedz cytując