Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui
Offline
#
2739
26.10.2009, 09:14
studio2
napisał(a):
Sędzia?
Flamengista, jeśli ten "faul" i faul na Małeckim to takie same przypadki to gratuluje humoru
Nie uznanej bramki nie ma co rozpaczać, nasi piłkarze znów zagrali jak cipki nie potrafiąc dobrze do kolegów podać,
a pseudo trener Pan Cipek vel Zieliński powinien już dawno opuścić nasz klub
. Im dłużej będzie on naszym trenerem tym wasza przewaga będzie rosła.
Kapitan ostatni opuszcza tonący okręt
Gordian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gordian
Znajdź inne posty napisane przez Gordian