gigant napisał(a):

|
Bramka prawidłowa i cieszy mnie jej nieuznanie, jak cieszyło amikowców nie podyktowanie karnego na Małeckim. Nawet bardziej, bo tutaj lepiej widać że nic nie było, a to zajebiście pyry zaboli.
|
Podoba mi się Twoja szczerość.
Nie powiem, też Twoją radość podzielam
