Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2721
Stary 25.10.2009, 20:06
damian755 napisał(a):Wyświetl post
lech już dawno zdechł, według mnie będą chcieli nam podebrać Skorże tak jak to zrobili z Dolhom
Dobre nie wpadł bym na tą pisownię
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
W Polsce właśnie tytuł mistrzowski zdobywa się niekoniecznie zwyciężając mecze szlagierowe tylko wygrywając z teoretycznie słabszymi rywalami. Wisła przegrała z Lechem lecz zdobywa punkty z rywalami pokroju Piasta, a "idący na majstra" Lech oprócz mobilizacji na mecz z Wisłą gubi punkty gdzie się da i jak widać żadnych wniosków nie wyciągają co mnie osobiście bardzo cieszy.
Proszę może masz rację ale tak strasznie to chu.jowe że nie możemy tych szlagierów jakoś przekonującą wygrać. Tak żeby dobitnie udowodnić płaczkom wielkopolskim i tym ze stolicy, że jesteśmy Mistrzem Polski. Mnie osobiście denerwuję "brak wyników" w meczach z Legią i Lechem w ostatnich 2 sezonach.

PS. Jak ten Buzała nie trafił w światło bramki wie tylko on ( i może Małecki, który w podobny sposób patroli)
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 25.10.2009 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując