damian755 napisał(a):

|
lech już dawno zdechł, według mnie będą chcieli nam podebrać Skorże tak jak to zrobili z Dolhom
|
Dobre nie wpadł bym na tą pisownię
Wojtek_Lok napisał(a):

W Polsce właśnie tytuł mistrzowski zdobywa się niekoniecznie zwyciężając mecze szlagierowe tylko wygrywając z teoretycznie słabszymi rywalami. Wisła przegrała z Lechem lecz zdobywa punkty z rywalami pokroju Piasta, a "idący na majstra" Lech oprócz mobilizacji na mecz z Wisłą gubi punkty gdzie się da i jak widać żadnych wniosków nie wyciągają co mnie osobiście bardzo cieszy.
|
Proszę może masz rację ale tak strasznie to chu.jowe że nie możemy tych szlagierów jakoś przekonującą wygrać. Tak żeby dobitnie udowodnić płaczkom wielkopolskim i tym ze stolicy, że jesteśmy Mistrzem Polski. Mnie osobiście denerwuję "brak wyników" w meczach z Legią i Lechem w ostatnich 2 sezonach.
PS. Jak ten Buzała nie trafił w światło bramki wie tylko on ( i może Małecki, który w podobny sposób patroli)