Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1040
Stary 25.10.2009, 19:48
Bytovia II Bytów - Wisła Kraków 0:4

Skład: Cebanu - Alvarez, Jop, Marcelo, Diaz - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Ćwielong

Zmiany: Janik, Burliga, Garguła

Bramki: Małecki, Łobodziński, Ćwielong, Marcelo
Ostatnio edytowane przez Kamson : 26.10.2009 o godz. 17:26.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE