Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.10.2009, 17:56
Korona, tak jak i my we wtorek o 12 gra w PP. Jadą bliżej - bo do Ząbek, ale przeciwnik napewno silniejszy. Mam nadzieję, że sie porządnie tam nabiegają, może jakas dogrywka się szykuje. Musimy zagrac lepiej niz wczoraj i zgarnac pewne 3 punkty, zwlaszcza, ze Scyzory w meczu z nami graja bez 3 wykartkowanych zawodnikow.
Odpowiedz cytując