|
Przyznam subiektywnie, ze ja też Odry nie lubię.
Ale oni nie utrzymują się w ekstraklasie dlatego, że ktoś licencji nie dostał, nie kupują jakiejś dzikiej karty tylko sumienną pracą i zdobyciem odpowiedniej ilości punktów. To, że dostawaliśmy tam regularny łomot nie znaczy, że mamy się ich pozbywac z ekstraklasy bo drżemy o mistrza. Stadionu pięknego nie mają, ale takie w Polsce można liczyć na palcach jednej dłoni. Nie wiem ilu kibiców chodzi na mecze wodzisławskiego klubu, ale jestem przekonany, ze więcej niż na nasze do Sosnowca. I napewno nie mniej niz na Cracovie na Kaluży, Piasta, Polonie Warszawa, czy Polonie Bytom.
Oosby, ktore otwarcie tutaj przyznaja, ze "kibicowaly Pasom" zapraszam na druga strone Blon. Starozakonni powoli odzyskuja nalezne im miejsce.
|