W taki oto sposób nasi "przyjaciele" zza Błoń udowadniają jak bardzo należało im się utrzymanie w extraklasie. Rzeczywiście , klasowa drużyna , nie grają na remis...

Prawdziwi zawodowcy.
W taki oto sposób (dzięki walecznej Craxie) ekipy bez celów sportowych , od wieków NIC nie grające utrzymują się w extraklasie , "podnosząc" poziom sportowy rozgrywek.
Czy Orest ( z RadoMatu) nie miał czasem być zbawcą i reformatorem ? Oj , będzie zimą w Pasach gorąco.