Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5228
Stary 25.10.2009, 16:15
Nie wiem, czy Pani radna Jantos niereformowalna. Może nie zna się na piłce, ale moim zdaniem to uczciwa osoba, która troszczy się o finanse miasta. Na pewno nie pomogą natomiast chamskie maile, które do niej piszą niektórzy kibice.

Jak nie umiecie sensownie pisać, to lepiej tego nie robić! Obrażając radnych tylko szkodzicie interesom Wisły.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując