|
wolfy
No dobrze. Niech klub milczy bo rolą oficjeli PZPN czy dziennikarzy jest nie tylko karać, ale i wyłapywać lub ukrywać rasizm. Widocznie tak musi być, jeśli sam Marcelo odpuszcza sprawę Glikowi a Diaz kibicom Kolejorza.
Pamiętam co było z Arboledą i nie akceptuje tego tak samo. Ja nie wyłem na niego. Chcę tylko zasygnalizować, że od 2 lat przepisy mocno się zmieniły i kary za rasizm są dla klubów czy osób (piłkarzy także) coraz bardziej rygorystyczne.
Może Marcelo sam powinien to zgłosić do PZPN, bo następnym razem, może nie wytrzymać i w znanym już nam jego stylu, wypłacić kolejnemu rasiście z nożyc w okolice twarzy. Wtedy zejdzie z czerwienią i zaliczy z pół roku przerwy w karierze. No ale nic na to nie można poradzić. Bo my Arboledzie też kiedyś pojechaliśmy i pojechać możemy znowu, licząc na identyczne niezauważenie tego przez oficjeli i dziennikarzy.
Ostatnio edytowane przez kot : 25.10.2009 o godz. 17:08.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|