Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3579
Stary 25.10.2009, 15:34
A ja jestem w stanie się założyć z wami że Głowacki i Diaz nie zostaną "wykartkowani". Oczywiście nie mówię tutaj o sytuacji w których jeden z nich zostanie ukarany kartką za ewidentne przewinienie.

Sprawdziłem teraz i na wiosnę przed meczem z Legią zagrożeni byli Zieńczuk i Małecki. Zagrali w meczu z Piastem i co? I oboje nie zostani "wykartkowani". Ach, ci niedobrzy sędziowie nie spełnili swojego zadania.

@felipe - no ale to Cracovia ma kompleksy względem nas a my w stosunku do Legii już nie bo to "inna sytuacja"

kot napisał(a):Wyświetl post
Nigdzie nikt się nie zwróci a zwłaszcza nasz klub czy trener, bo myślą, że jak na Wiśle tak będzie, to nam też odpuszczą. Ale zobaczycie, jak tylko nie daj Bóg u nas się takie coś pojawi wobec ciemnoskórych piłkarzy z innych klubów, to z wysokości kar się nie pozbieramy przez kilka lat przynajmniej.
Kolejny który uważa że nasz klub jest mesjaszem polskiej piłki i musi cierpieć za wszystkich i ma zawsze pod górkę. Wolfy posta dalej już udowonił ci jak bardzo się mylisz.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.10.2009 o godz. 15:52.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując