A ja jestem w stanie się założyć z wami że Głowacki i Diaz nie zostaną "wykartkowani". Oczywiście nie mówię tutaj o sytuacji w których jeden z nich zostanie ukarany kartką za ewidentne przewinienie.
Sprawdziłem teraz i na wiosnę przed meczem z Legią zagrożeni byli Zieńczuk i Małecki. Zagrali w meczu z Piastem i co? I oboje nie zostani "wykartkowani". Ach, ci niedobrzy sędziowie nie spełnili swojego zadania.
@felipe - no ale to Cracovia ma kompleksy względem nas a my w stosunku do Legii już nie bo to "inna sytuacja"
kot napisał(a):

|
Nigdzie nikt się nie zwróci a zwłaszcza nasz klub czy trener, bo myślą, że jak na Wiśle tak będzie, to nam też odpuszczą. Ale zobaczycie, jak tylko nie daj Bóg u nas się takie coś pojawi wobec ciemnoskórych piłkarzy z innych klubów, to z wysokości kar się nie pozbieramy przez kilka lat przynajmniej.
|
Kolejny który uważa że nasz klub jest mesjaszem polskiej piłki i musi cierpieć za wszystkich i ma zawsze pod górkę. Wolfy posta dalej już udowonił ci jak bardzo się mylisz.