Wyświetl pojedynczy post
kk23
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 25.10.2009, 13:01
INFO OD NADAWCY:

"jeżeli numery kanałów do moich transmisji będą podawana (jako tekst) nie podając nazwy kanału (Kanał "Public Sport 1+" lub "Public Sport 1 ") mecze tych drużyn nie będą transmitowane Dotyczy to także forów klubów ekstraklasy, ja obserwuję od pewnego czasu wszystkie fora klubów i wiem gdzie najwięcej dochodzi do takiej sytuacji. Na forum jednej z drużyn "z górnej półki" niemal przed każdym meczem dochodzi do takich sytuacji, jeżeli prośba by podawać dobrą nazwę nic nie da. W listopadzie mecze tej (nie ważne dom czy wyjazd) nie będą transmitowane "

TAK CIĘŻKO PODAĆ NAZWĘ!?

Nie wpisujcie gołych numerków.
Odpowiedz cytując