INFO OD NADAWCY:
"jeżeli numery kanałów do moich transmisji będą podawana (jako tekst) nie podając nazwy kanału (Kanał "Public Sport 1+" lub "Public Sport 1 ") mecze tych drużyn nie będą transmitowane

Dotyczy to także forów klubów ekstraklasy, ja obserwuję od pewnego czasu wszystkie fora klubów i wiem gdzie najwięcej dochodzi do takiej sytuacji. Na forum jednej z drużyn "z górnej półki" niemal przed każdym meczem dochodzi do takich sytuacji, jeżeli prośba by podawać dobrą nazwę nic nie da. W listopadzie mecze tej (nie ważne dom czy wyjazd) nie będą transmitowane "
TAK CIĘŻKO PODAĆ NAZWĘ!?
Nie wpisujcie gołych numerków.
