Proud napisał(a):

z tego co mi wiadomo w Koronie nie zagra Vuković. Dostał dziś kartkę za dyskusję.
trzeba będzie wyłączyć z gry Ediego i Sobolewskiego.
|
Również wydaje mi się że Wilk i Gajtkowski dostali po 4 żółtej kartce w sezonie, więc jeśli mam rację Korona zagra bez tej trójki.