Wyświetl pojedynczy post
merphy
Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.10.2009, 12:52
Proud napisał(a):Wyświetl post
z tego co mi wiadomo w Koronie nie zagra Vuković. Dostał dziś kartkę za dyskusję.
trzeba będzie wyłączyć z gry Ediego i Sobolewskiego.
Również wydaje mi się że Wilk i Gajtkowski dostali po 4 żółtej kartce w sezonie, więc jeśli mam rację Korona zagra bez tej trójki.
Odpowiedz cytując