Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.10.2009, 12:38
Korona ma słaby skład, powinniśmy ten mecz wygrać. Korona przede wszystkim ma bardzo słabą defensywę, Nikola może ma dobry odbiór, ale głupio kilka razy tracił piłki. To już nie ten zespół sprzed kilku lat.
Każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo, będzie niespodzianką.
Odpowiedz cytując