Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2468
Stary 25.10.2009, 12:15
Dopóki nie zmieni się wizerunek ligi, dopóty zagraniczny trener mogący coś zrobić z naszych piłkarzy raczej nie przyjdzie. Może gdy ukończone zostaną stadiony (oby bez kłopotów), kluby posiadać będą przyzwoite zaplecze treningowe łatwiej będzie namówić "zachodnich" trenerów. Kasa to chyba jednak nie wszystko żeby przekonać dobrego trenera do pracy w Ekstraklasie. Sam jestem za tym aby póki co przede wszystkim rozglądać się po prostu za lepszymi piłkarzami, a Skorży dać jeszcze pracować, choć jego podejście też może trochę irytować. Zwycięstwa cieszą, ale w tym sezonie miało być coś więcej niż zwycięstwa, miał być styl, a tego nie ma. Mamy za to pokaz nieskuteczności, trochę chyba z winy trenera (czemu szans nie dostaje młodzież - Leszczak (?) skoro "gwiazdy" są bez formy a na zmianę wchodzi Mauro bądź wogóle nie robi się trzeciej zmiany?) .