Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
wtf
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
2683
25.10.2009, 10:45
Jaga to jest w ogóle dowód na to że można niemal po kosztach mieć trzech konkretnych jak na naszą ligę bramkarzy nie szukając ich po całym świecie
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
wtf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wtf
Znajdź inne posty napisane przez wtf