Temat
:
[12 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 30 października 2009 piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
8
25.10.2009, 10:22
Może by tak Małecki zagrał na prawej pomocy pojedynki z szalonym Nicolą byłyby ozdobą meczu a może krewki serb by wyleciał szybko z boiska. Tak czy siak dobry mecz będzie w piątek
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik