mitmichael napisał(a):

|
Brawo Wisła brawo Sląsk. Trzeba poprawic gre bo nie wyglada to za dobrze. Legia w sumie gdyby nie wylecieli Vuko i Gajtkowski nie musiałaby wygrac. 3-2 dwie czerwone i sie konczy 5-2. Teraz my gramy z Koroną tak wiec chłopaki musza sie zmobilizowac. Dzisiaj znowu sedzia nam mógł zaszkodzic. Ja nie rozumiem kto daje sedziego z Warszawy na mecz Wisły - i chyba tego nie zrozumiem.
|
To może wolisz ze ślunska albo wielkopolski? Z pomorza też pewnie będzie zły bo podejdzie pod Arkę albo Pogoń.
ps: jak dostawali kartki to było 3-1 ;p