Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2679
Stary 25.10.2009, 00:24
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Brawo Wisła brawo Sląsk. Trzeba poprawic gre bo nie wyglada to za dobrze. Legia w sumie gdyby nie wylecieli Vuko i Gajtkowski nie musiałaby wygrac. 3-2 dwie czerwone i sie konczy 5-2. Teraz my gramy z Koroną tak wiec chłopaki musza sie zmobilizowac. Dzisiaj znowu sedzia nam mógł zaszkodzic. Ja nie rozumiem kto daje sedziego z Warszawy na mecz Wisły - i chyba tego nie zrozumiem.
To może wolisz ze ślunska albo wielkopolski? Z pomorza też pewnie będzie zły bo podejdzie pod Arkę albo Pogoń.
ps: jak dostawali kartki to było 3-1 ;p
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując