Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 24.10.2009, 23:11
A ja mając w perspektywie kolejkę 13 i to że sędziowie się "mylą" remisu bym nie brał.

To wyjazd, ale mamy bliżej niż do "domu" (Sosnowca)
Odpowiedz cytując