|
Podobnie jak prze meczem z Amiką, remis biorę w ciemno. W Kielcach jeszcze nie wygraliśmy, gra nam się tam delikatnie mówiąc nie najlepiej, a w obecnej formie Wiślaków nie mogę sobie jakoś wyobrazić 3 pkt u scyzoryków.
Przede wszystkim, jak Proud napisał, wyłączyć Ediego - to ich mózg i serce.
|