Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 24.10.2009, 20:35
Podobnie jak prze meczem z Amiką, remis biorę w ciemno. W Kielcach jeszcze nie wygraliśmy, gra nam się tam delikatnie mówiąc nie najlepiej, a w obecnej formie Wiślaków nie mogę sobie jakoś wyobrazić 3 pkt u scyzoryków.

Przede wszystkim, jak Proud napisał, wyłączyć Ediego - to ich mózg i serce.
the end
Odpowiedz cytując