Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.10.2009, 20:05
ciekaw jestem postawy Nikoli w tym meczu. Może być ostro.

z tego co mi wiadomo w Koronie nie zagra Vuković. Dostał dziś kartkę za dyskusję.
trzeba będzie wyłączyć z gry Ediego i Sobolewskiego.

jako że jestem ze świętokrzyskiego mam nadzieję na solidne złojenie scyzorów
Odpowiedz cytując