ciekaw jestem postawy Nikoli w tym meczu. Może być ostro.
z tego co mi wiadomo w Koronie nie zagra Vuković. Dostał dziś kartkę za dyskusję.
trzeba będzie wyłączyć z gry Ediego i Sobolewskiego.
jako że jestem ze świętokrzyskiego mam nadzieję na solidne złojenie scyzorów
