Temat
:
[12 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 30 października 2009 piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
2
24.10.2009, 19:49
Dobra są trzy punkty, teraz nie może być inaczej jak następne trzy punkty z koroną....
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
Waldi69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldi69
Znajdź inne posty napisane przez Waldi69