|
Po nieskutecznym meczu z Piastem teraz przyjdzie pora zmierzyć się w lidze z Koroną, która przegrała co prawda z Legią, ale na wyjeździe dostając 2 czerwienie przy stanie 3;1 i potrafili strzelić bramkę. Wcześniej jeszcze wyjazd do Bytova mam nadzieje rekreacyjny w ramach RPP, ale lekceważyć ich na pewno nie można. Z Koroną o pkt. będzie ciężko przez 2 aspekty:
1. grają u siebie
2. Będą chcieli się odkuć za porażkę z Legią
Myślę więc, że skromne 2:1 dla naszych może być zadowalającym nas wynikiem.
Pozostałem mecze 12 kolejki:
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 31 października, sobota godz. 18:30
Zagłębie Lubin - Polonia Bytom 29 października, czwartek godz. 20:00
Cracovia - GKS Bełchatów 30 października, sobota godz. 17:45 w Sosnowcu
Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śląski 31 października, sobota godz. 13:45
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 31 października, sobota godz. 18:30
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 31 października, sobota godz. 16:00 we Wronkach
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 30 października, piątek godz. 20:00
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|