Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11978
Stary 24.10.2009, 18:38
Pamiętam, że kiedyś była możliwość przesyłania pieniędzy z jednego telefonu na drugi. Czy teraz również jest to możliwe? Jeśli tak, to jak to można zrobić (telefon jest w sieci ERA)? Z góry dzięki za pomoc!
Odpowiedz cytując