Karherop napisał(a):

W przerwach na reprezentacje ćwiczymy wiele nowych schematów , szczególnie wtedy gdy trener dysponuje 5 zawodnikami pierwszego składu i 10 z młodej ekstraklasy .
Współpraca z zagranicznym trenerem reprezentacji jak najbardziej , nawet asystent , tylko oczywiście w ' poważnym ' tego słowa znaczeniu . Myślę że Skorża zna już swoją wartość i nie da się byle komu popychać .
|
To może w ogóle wytransferować Skorże na stałe i grać bez trenera skoro i tak nic nie robi w tym czasie
A tak poważnie: Jak popularne jest takie rozwiązanie w innych krajach (pytam z ciekawości) żeby trener lidera ligi był czyimś asystentem w reprezentacji? Pomijam już fakt prestiżu... trener Wisły czyimś asystentem... gdyby jeszcze jak dawniej za Łobanowskiego był trenerem i Dynama i kadry...a gdzie czas na managerke Skorży? W końcu jest też manadżerem...
(Rozumiem wyjazdy na staż itd...)
Mourinho z Interu asystentem trenera kadry Portugalii... fajnie brzmi
PS
To może wreszcie Skorża będzie miał czas żeby poza kadrowiczami poćwiczyć z piłkarzami z ME i ich lepiej poznać skoro z pierwszego zespołu zostało mu 5.