Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 24.10.2009, 14:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W przerwach na reprezentacje ćwiczymy wiele nowych schematów , szczególnie wtedy gdy trener dysponuje 5 zawodnikami pierwszego składu i 10 z młodej ekstraklasy .

Współpraca z zagranicznym trenerem reprezentacji jak najbardziej , nawet asystent , tylko oczywiście w ' poważnym ' tego słowa znaczeniu . Myślę że Skorża zna już swoją wartość i nie da się byle komu popychać .
To może w ogóle wytransferować Skorże na stałe i grać bez trenera skoro i tak nic nie robi w tym czasie

A tak poważnie: Jak popularne jest takie rozwiązanie w innych krajach (pytam z ciekawości) żeby trener lidera ligi był czyimś asystentem w reprezentacji? Pomijam już fakt prestiżu... trener Wisły czyimś asystentem... gdyby jeszcze jak dawniej za Łobanowskiego był trenerem i Dynama i kadry...a gdzie czas na managerke Skorży? W końcu jest też manadżerem...
(Rozumiem wyjazdy na staż itd...)

Mourinho z Interu asystentem trenera kadry Portugalii... fajnie brzmi

PS
To może wreszcie Skorża będzie miał czas żeby poza kadrowiczami poćwiczyć z piłkarzami z ME i ich lepiej poznać skoro z pierwszego zespołu zostało mu 5.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 24.10.2009 o godz. 14:32.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...