Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2454
Stary 24.10.2009, 13:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Przykład Ulatowskiego z Bełchatowa potwierdza to co piszesz. Kiedy przestał "asystentować" Holendrowi, to Bełchatów gra wyraźnie lepiej.
Jedna praca jeden klub

Jeden z największych mitów jaki słyszałem. Jakaś gazeta to napisała i teraz wszyscy to powtarzają. Ulatowski przyznał że zawalił przygotowania i dlatego jego zespół na początku sezonu grał słabo. Co ma Leo do tego to nie wiem. Przecież w czasie przygotowań nie było żadnych zgrupowań kadry. Po drugie w tamtym sezonie jak Bełchatów miał 6 zwycięstw z rzędu to Ulatowski niby kim był jak nie asystentem Leo?

PS. Nie żebym był zwolennikiem łączenia dwóćh stanowisk ale nie zwalajmy słabej postawy Bełchatowa tym że Ulatowski ustawiał pachołki na treningach kadry.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."