Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
5193
24.10.2009, 12:39
..ale z tym ludzikiem to tak "pi" razy oko
Ostatnio edytowane przez LukL : 24.10.2009 o godz. 12:53.
LukL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LukL
Odwiedź stronę domową użytkownika LukL!
Znajdź inne posty napisane przez LukL