elomike napisał(a):

|
wchodzę dzisiaj na wisla.krakow.pl- a tam "widok z narożników". Błagam, powiedzcie mi, że te okienka zostaną usunięte...
|
w dokumentacji przetargowej nie zawarto demontażu owych kratownic...
Gdyby ta kwestia została ujęta, to już dawno te elementy zostały by usunięte. Z reszta chyba o wiele wygodniej jest zdemontować to w trakcie budowy mając do dyspozycji żurawie, niż bawić się w to, gdy stadion będzie już gotowy (z krzesełkami)