|
Polonia Bytom gra momentami najlepiej poukładana pilke w lidze.Az milo sie oglada jak klepia i graja atak pozycyjny, ten Szatałow to jdnak nie byle trener .Strach pomyslec co by bylo jakby grali lepszymi pilkarzami. Ruch jest na fali i w perspektywie tego ze mamy mecze z Legia i Cracovia moze byc trudno utrzymac pozycje lidera
|