Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2662
Stary 24.10.2009, 08:11
Polonia Bytom gra momentami najlepiej poukładana pilke w lidze.Az milo sie oglada jak klepia i graja atak pozycyjny, ten Szatałow to jdnak nie byle trener .Strach pomyslec co by bylo jakby grali lepszymi pilkarzami. Ruch jest na fali i w perspektywie tego ze mamy mecze z Legia i Cracovia moze byc trudno utrzymac pozycje lidera
Odpowiedz cytując