Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: $-land
Offline
#
5179
24.10.2009, 03:50
tak porownojac "na oko" do tego zdjecia, to pewnie o wiele sie nie pomyliles:
zauwaz tylko, ze to jeszcze bedzie troche obnizone i lekko przesuniete, wiec roznie to moze wygladac na koncu.
northrop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do northrop
Znajdź inne posty napisane przez northrop