|
Te zacytowane mail'e nie są raczej oficjalnym stanowiskiem. Nie sądzę tak tylko na podstawie szaty graficznej, ale przede wszystkim - treści.
Chyba zdajecie sobie sprawę z tego, że na to forum, żeby zajrzeć, nie trzeba się nawet logować.
Zdajecie sobie też chyba sprawę z tego, że to, co tu wrzucacie, za godzinę, dwie, może wylądować na forum u pejsów...
Jeśli nie jest jeszcze za późno, powywalajcie te wpisy i, zwłaszcza, cytaty...
|