Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11963
Stary 23.10.2009, 23:38
Wzrost inflacji. Zbyt duża ilość pieniądza w obiegu, co za tym idzie, wzrost popytu na dobra materialne i usługi przy jednoczesnym wzroście cen tych dóbr i usług. Osłabienie wartości pieniądza. W zasadzie rzecz można, że to nic nie da bo kółko i tak się zamknie.

W dwóch słowach- nic dobrego.
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 23.10.2009 o godz. 23:41.

Odpowiedz cytując