|
Wzrost inflacji. Zbyt duża ilość pieniądza w obiegu, co za tym idzie, wzrost popytu na dobra materialne i usługi przy jednoczesnym wzroście cen tych dóbr i usług. Osłabienie wartości pieniądza. W zasadzie rzecz można, że to nic nie da bo kółko i tak się zamknie.
W dwóch słowach- nic dobrego.
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 23.10.2009 o godz. 23:41.
|