Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11962
Stary 23.10.2009, 23:38
tak na chłopski rozum wydaję mi się, że im więcej pieniędzy fizycznych tym bardziej spada wartość waluty. Nastąpiłby wzrost inflacji i takie tam.
Ale liczę że ktoś bardziej rozwinie bo temat w miarę ciekawy
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
Odpowiedz cytując