Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
11962
23.10.2009, 23:38
tak na chłopski rozum wydaję mi się, że im więcej pieniędzy fizycznych tym bardziej spada wartość waluty. Nastąpiłby wzrost inflacji i takie tam.
Ale liczę że ktoś bardziej rozwinie bo temat w miarę ciekawy
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
NowaHutaWNH
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez NowaHutaWNH