Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11961
Stary 23.10.2009, 23:33
Jakiś czas temu zapytał mnie o to pewien dzieciak i nie umiałam odpowiedzieć

Czy mógłby ktoś tak prosto wyjaśnić mi dlaczego Państwo nie może "dodrukowywać" pieniędzy? Wiem, że pytanie może dziwne,ale liczę na odp ;-)
Chodzi o sytuację jak jest bieda, kryzys czy na jakąś inwestycję brakuje kasy - to czemu Państwo tych pieniędzy nie może "wyprodukować" ale nie jako zysk tylko tak fizycznie jako papierki.

Jakie są tego powowdy ekonomiczne, co by to mogło spowodować ?

Bo nie powiem, nie umiałam tego wyjaśnić
Odpowiedz cytując