Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 23.10.2009, 22:32
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Na TVP Info był przed momentem wywiad ze Skorżą n/t wyboru nowego selekcjonera.

Na pytanie czy byłby zainteresowany funkcją asystenta odpowiedział tak, jeśli mógłby się od niego czegoś nauczyć, tzn. jak najbardziej przy zagranicznym trenerze.
To mnie akurat nie martwi, a wręcz cieszy. Funkcja asystenta nie przeszkadzałaby mu w prowadzeniu Wisły, a wiedza, jaką mógłby zdobyć przy zagranicznym trenerze z nazwiskiem i wiedzą mogłaby być nieoceniona. Fajnie, że facet ma "ciąg" do zdobywania nowych doświadczeń i poszerzania swojej wiedzy, w przeciwieństwie do jakiś Żurków, Wieczorków, Kaczmarków czy Majewskich, którym się wydaje, że wszystkie rozumy trenerskie pozjadali.