|
Oby skończyli chociaż jedną trybunę i pozwolili nam grać u siebie od przyszłego sezonu... Bo z ostatnich doniesień prasowych, czy chociażby maila, którego wkleił Kuba, wynika że będziemy świadkami kolejnej politycznej przepychanki, szukania przyczyn, winnych, wzajemnego oskarżania się i całkowitego braku konkretnych działań w celu doprowadzenia budowy do końca. Bo przecież "prawda najważniejsza"! A CHVJ mnie za przeproszeniem ta prawda obchodzi!

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
|