Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5165
Stary 23.10.2009, 21:50
Oby skończyli chociaż jedną trybunę i pozwolili nam grać u siebie od przyszłego sezonu... Bo z ostatnich doniesień prasowych, czy chociażby maila, którego wkleił Kuba, wynika że będziemy świadkami kolejnej politycznej przepychanki, szukania przyczyn, winnych, wzajemnego oskarżania się i całkowitego braku konkretnych działań w celu doprowadzenia budowy do końca. Bo przecież "prawda najważniejsza"! A CHVJ mnie za przeproszeniem ta prawda obchodzi!

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując