Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
3688
23.10.2009, 20:37
timmdorf
napisał(a):
Smuda trenerem ok! Będziemy grać do przodu, ale dobrze gdyby był w duecie z kimś kto umie obronę poukładać
PZPN dementuje informacje o Smudzie wiec jeszcze musimy czekac na ostateczne rozstrzygniecie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 23.10.2009 o godz. 20:42.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael