gigant napisał(a):

|
TurboDymoMan zawstydził Cię, wykonał 300% normy, bądź jak TurboDymoMan banuj o półtora raza więcej.
|
Nie da rady, po Levadii bryndza na forum.
gigant napisał(a):

|
Ps. Nie wiem czemu akurat do mnie pijesz, chociaż wiem że Ty mnie dwa razy zbanowałeś i nie miałem pretensji.
|
Oj, taki niewinny żarcik a ty się obruszasz.
A w forumowej lidze moderatorów mam taką przewagę nad drugim miejscem, że mogę spokojnie nikogo nie banować do końca roku (mogę, nie muszę

).