Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1566
Stary 23.10.2009, 19:59
gigant napisał(a):Wyświetl post
TurboDymoMan zawstydził Cię, wykonał 300% normy, bądź jak TurboDymoMan banuj o półtora raza więcej.
Nie da rady, po Levadii bryndza na forum.

gigant napisał(a):Wyświetl post
Ps. Nie wiem czemu akurat do mnie pijesz, chociaż wiem że Ty mnie dwa razy zbanowałeś i nie miałem pretensji.
Oj, taki niewinny żarcik a ty się obruszasz.
A w forumowej lidze moderatorów mam taką przewagę nad drugim miejscem, że mogę spokojnie nikogo nie banować do końca roku (mogę, nie muszę).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując