Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5148
Stary 23.10.2009, 19:48
rav napisał(a):Wyświetl post
Morgenes, problem w tym, ze to 30 mln to kropla w morzu potrzeb.
Niech będzie i 50 mln, rav. Mnie chodzi o to, że udowodnić którejkolwiek ze stron przestępstwo, będzie w praktyce nierealne. Ale zarzuty rady miasta, że Pan Prezydent "szasta pieniędzmi" to mogą trafić, ale nie do mnie i innych w miarę inteligentnych ludzi. To ewidentne granie na emocjach ludzi, którzy nie mają pojęcia o zawiłościach takich procesów inwestycyjnych. Jest to robione po to, żeby powoli szykować grunt na ujeb....nie Majchra.

Jeżeli już na siłę chcemy polować na czarownicę, to powinniśmy powiedzieć sobie wprost, że winę ponosi Obtułowicz za zły projekt. Cała reszta jest tego konsekwencją. Tylko, że zły projekt nie jest przestępstwem. Byłby nim wtedy, jakby runął dach albo zawaliła się trybuna (tfu, na psa urok). Wtedy Obtułowicz i inspektor nadzoru na sicher poszli by siedzieć. Ale to, że komuś się nie podoba projekt, albo że z narożników niewiele widać... no niestety, ale za takie rzeczy jeszcze nikt w tym kraju nie stanął przed sądem.

Jedyne, co my, kibice możemy zrobić, to podziękować politycznie w przyszłych wyborach tym, którzy doprowadzą do zatrzymania inwestycji. I dobrze by było, że ci ludzie mieli tego świadomość.
Odpowiedz cytując