Wyświetl pojedynczy post
MarioFan
Senior Member
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1711
Stary 23.10.2009, 16:58
Okazjonalne szaliki z meczów Wisły Kraków w pucharach i inne starsze pamiątki, chętnie odkupię lub wymienię na inne.
Czekam na ewentualne informacje.
Odpowiedz cytując