Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
MarioFan
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
1711
23.10.2009, 16:58
Okazjonalne szaliki z meczów Wisły Kraków w pucharach i inne starsze pamiątki, chętnie odkupię lub wymienię na inne.
Czekam na ewentualne informacje.
MarioFan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarioFan
Znajdź inne posty napisane przez MarioFan