|
Mała uwaga.
Dzwoniłem właśnie do UMK.
Tak jak wspominalem nie chce najwet w najmniejszym stopniu upolityczniac sporo, ale na chwile obecna najwiecej problemów jest z Pani Jantos Katarzyna
Jej najbliższy dyżur w UMK na Placu Wszystkich Świętych będzie miał miejsce 5 listopada
od 13 do 14.30 na 3 pietrze w pokoju 302
Natomiast najbliższa sesja RMK planowana jest na 4 listopada na godzinie 10
KAŻDY MIESZKANIEC KRAKOWA MA PRAWO ZABRANIA GŁOSU JEŚLI TYLKO BĘDZIE ON DOTYCZYL TEMATU PORUSZANEGO NA SESJI.
|