rav napisał(a):

To 4,7 mln nie jest kwotą wygórowaną. Projekt stadionu Legii by JSK kosztował ok. 10 mln zł.
A tam... koledzy będą gadać w kuluarach o tych mailach, a on nie będzie wiedział o co chodzi Niech też dostanie, niech odpowiednio wykorzysta.
|
Tez uwazam jak Kuba ze kazdy powinien napisac cos od siebie i to niekoniecznie duzo.
Ja czesc maili wyslalem wczoraj i dostalem jedynie odpowiedz wlasnie od Darka Olszówki ktoremu podziekowalem za wsparcie jakiego udziela Wisle. Caly czas jestesmy przy polityce zamiast dyskutowac o pracach na stadionie ale nasowa mi sie taka mysl ,ze mnie chcialo sie isc i zaznaczyc pare nazwisk na liscie wyborczej a widze ze teraz gdy wysylam do tych osob maile to raczej ciezko bedzie doczekac sie na odpowiedz

heh zycie....