|
WAŻNE!!!
Słuchajcie jak ktoś się pyta o transmisję na Sopcascie to ZAWSZE podawajcie namiary na ten kanał, ale również oryginalną nazwę tego programu czyli Public Sport 1, Public Sport2 lub Public Sport 3, bo kolega, który wykonuje kawał dobrej roboty jest wkurzony, że na różnych forach klubów ekstraklasy podawane są tylko namiary, a nie nazwa jego kanału. Jeżeli taka praktyka będzie stosowana na forum Wisły to transmisje na Sopcascie z meczów Wisły zostaną wstrzymane, a tego chyba by nikt nie chciał, bo oglądanie przez jakies usstreamy czy justiny to paranoja!!!
|